2010 05 12

ziedas2010 05 12

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos Sveikatos komitetas

„Širdies gerumas daro mus dėmesingus neturtingiausiems, kenčiantiems, vaikų skausmui. Jis ragina mus veido išraiška, balso tonu parodyti, kad kiekvienam iš mūsų reikia rimties“.

(Brolio Rogero laiškas „Prie džiaugsmo šaltinių“, 2004 m., Taizė)

            Kai žemė, tartum atsidėkodama už rūpestį ir gerumą, pasipuošia žiedais, gegužės 12-ąją minime Tarptautinę slaugytojo dieną. Tikiuosi, kad ir šiandien pasakysime vieni kitiems ne vieną gerą žodį, kad pasveikinimui ištiesta ranka yra nepaprastas mus vienijantis ryšys. Profesinė šventė – tik trumpas stabtelėjimas. Ligoninės laikas kartais įgauna ypatingą pagreitį, o valandos ir akimirkos trukmė dažnai įgyja kitokią reikšmę. Visus, kurie esate šalia ligonių – ir prie sergančiojo lovos, ir mintimis – iš visos širdies sveikinu. Jūs kasdien nuoširdžiai rūpinatės kitais, dalijate savo šilumą, paramą sunkiomis akimirkomis, supratimą... Visuomet laiku ištiesiate pagalbos ranką ir savo širdies taurumu padeda nepalūžti tiems, kuriems labiausiai to reikia.

           Tarptautinę slaugytojo dieną su giliausia pagarba ir šilčiausiais jausmais sveikinu Jus visus, dėkoju už nelengvą, kilnų ir pasiaukojamą darbą, kasdienį rūpestį Vilniaus miesto bendruomenės nariais ir linkiu, kad Jus lydėtų sėkmė, džiaugsmas, gera nuotaika ir puiki sveikata.

Pagarbiai, Komiteto pirmininkė Vitalija Kliukienė