2020 11 26. Kviečiame prisijungti prie mūsų ligoninės COVID-19 ligą gydančios komandos

Lapkričio 26 d. ryto duomenimis Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje gydomi 155 pacientai, 6 iš jų Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, sergantys COVID-19 liga.

VMKL COVID-19 skyrių koordinatorė gydymui dr. Vaiva Karpavičienė sako, kad kiekvieną dieną yra išrašoma apie 15-20 pacientų tolimesniam gydymui į namus, kuriems jau nebereikalingos stacionaraus gydymo paslaugos ir taip atlaisvinamos vietos sudėtingesniems pacientams, kurie kiekvieną dieną tik daugėja.

Kviečiame prisijungti prie mūsų ligoninės COVID-19 ligą gydančios komandos. Labai trūksta slaugytojų padėjėjų, valytojų, maisto išdavėjų. Prieš pradedant darbą, visiems darbuotojams yra atliekami testai, kurie yra periodiškai kartojami jau darbo metu, vyksta mokymai, kaip apsirengti ir nusirengti apsaugos priemones, Vilniaus m. savivaldybė aprūpina maitinimu, suteikia darbuotojams, dirbantiems COVID-19 liga sergančių pacientų skyriuose apgyvendinimo ir pavežėjimo paslaugas, jei to norisi ir reikia. Skambinkite VMKL Vyriausiajai slaugos administratorei Raimondai Steikūnienei tel. Nr. +37067979692.