2020 12 07. Vilniaus m. klinikinėje ligoninėje skyriuose gydomi 183 pacientai

Gruodžio 7 d. ryto duomenimis Vilniaus m. klinikinėje ligoninėje skyriuose, esančiuose Antakalnio g. 124, yra gydomi 183 pacientai, iš jų 6 Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje ir 23 pacientai skyriuose, esančiame Antakalnio g. 57, sergantys COVID-19 liga.

Akušerijos – ginekologijos klinika informuoja, kad per savaitgalį mūsų ligoninėje gimė 10 naujagimių. Visas būsimas mamytes, tėvelius, kurie artimiausiu metu laukia Didžiojo stebuklo, norime nuraminti ir tik dar kartą priminti, kad Akušerijos ir ginekologijos klinika, kaip ir Vaikų ligų klinika, esančios Antakalnio g. 57, yra įsikūrusios atskiruose pastatuose nuo skyrių, kuriuose gydomi COVID-19 liga sergantys pacientai. Visi pacientai, besikreipiantys tiek į Akušerijos ginekologijos, tiek į Vaikų klinikas, gali būti ramūs ir jaustis saugūs.

Dar kartą visų prašome, vardan gimstančių naujagimių, vardan mūsų visų vaikų, tėvų, senelių, brolių, sesių ir vardan mūsų pačių kiekvieno – laikykimės visų rekomendacijų, venkime susibūrimų.

naujagimis