DIDELIS AČIŪ SU DIDELE PAGARBA COVIDINIAM UROLOGIJOS SKYRIUI

Esu medikė, gulėjusi Jūsų ligoninės covidiniame (urologijos) skyriuje. Savo buvimu ligoninėje keletą savaičių man ir teko išjausti tą
sunkų medikų darbą, todėl rašau Jums, norėdama padėkoti ir pasidalintipačiais šilčiausiais atsiliepimais apie Jūsų personalą, dirbantį labai sunkų darbą Covid-19 pandemijos metu.
Noriu padėkoti Gydytojai E. Zabulionienei, kuri apdovanota tikrai išskirtinai šiltu, nuoširdžiu bendravimu, profesionaliu žodžiu ligoniui, išaiškinančiu apie naują ligą, esamą sveikatos būklę ir tolesnį ligos gydymą.
DIDELIS AČIŪ ŠIAI NUOSTABIAI GYDYTOJAI !
Ačiū ir visai bendrosios praktikos slaugytojų komandai - Rimai, dviems Irenoms, dviems Ritoms, Anai, Gimai, Teresai, Virginijai, Justinai, dviems Dijanoms, Anastasijai už nuoširdumą, atjautą, švelnų bendravimą ir šypsenas, kurias buvo galima matyti net per veidus dengiančias kaukes. Bendrosios praktikos slaugytojai Rimai esu labai dėkinga už profesiškai asmeninius pokalbius, kaip pokalbius mediko su mediku.
Dėkoju ir slaugytojų padėjėjoms Viotetai, Jolantai, dviems Liucijoms, Teresai, Elizavetai, Marjanai, Danutei - už rūpestingumą, jautrius paguodžiančius žodžius.
Ačiū ir už ligoninės skanų maistą, kurį su didžiule meile ir nuotaika dalino Jūsų NUOSTABI DARBUOTOJA RENATA .
Noriu palinkėt, kad šių Medikų užsidegimas darbe niekada neišblėstų, o Juos visus lydėtų ne tik didelė sėkmė ir sveikata, bet ir ligoninės administracijos įvertinimas.
AČIŪ JUMS LABAI !


SU DIDELE PAGARBA - pasveikusi pacientė - VIOLETA NORKŪNIENĖ

VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Antakalnio g. 57, LT-10207 Vilnius.
Kodas 302692454. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. s. LT867044060007990186 AB SEB banke, b. k. 70440, PVM mokėtojo kodas LT100006560213.
Tel. (8 5) 234 44 87, faks. (8 5) 234 69 66, el. paštas info@vmkl.lt

 spam.qk6v3ykv1y@vmkl.lt