Nuoširdžiausia padėka gydytojai akušerei ginekologei Eglei Baužytei, Ginekologijos skyriaus vedėjui Gediminui Mečėjui, slaugytojai Marijai Larinai

Ne pirmą kartą tenka susidurti su Jūsų ligoninės gydytojais ginekologais ir slaugytojais, ir visada požiūris į pacientą, rūpestis, profesionalumas palieka gerą įspūdį.

Šį kartą į Ginekologijos skyrių atvykau su ypač netikėta ir liūdna diagnoze – buvo nustatytas 17 savaičių nesivystantis nėštumas. Jaučiausi siaubingai, situaciją apsunkino ir tai, kad dėl esamo karantino pacientų artimieji netenka galimybės lankytis ligoninėje. Nuo pat priėmimo į ligoninę jaučiau didžiulį ir nuoširdų darbuotojų palaikymą ir globą. Ypač esu dėkinga gydytojai akušerei ginekologei Eglei Baužytei, Ginekologijos skyriaus vedėjui Gediminui Mečėjui, kurie ne tik dirbo profesionaliai, bet ir palaikė, dažnai domėjosi mano savijauta, o šypsena, humoras juk padeda net ir labai blogoje situacijoje. Taip pat noriu pasakyti nuoširdų ačiū slaugytojai Marijai Larinai už kantrybę, šilumą, jautrumą, nuoširdų rūpestį manimi ištisą parą.

Prašyčiau perduoti mano padėką ligoninės vadovybei.

Su dėkingumu ir pagarba Virginija