Ginekologijos skyriuje tiek budinčių gydytojų, tiek slaugytojų paslaugumas, tvarka, dėmesys - tai tarsi puikiausia reabilitacijos pradžia po chirurginės intervencijos.

 

Keletas dienų atgal naudojausi Vilniaus Antakalnio klinikų Ginekologinio skyriaus paslaugomis. Senokai teko lankytis Vilniaus ligoninėse, todėl buvau gerokai nustebusi - tvarka, švara, darbuotojų gebėjimais maloniai ir paslaugiai bendrauti. Pasijutau, tarsi privačioje klinikoje. Labai geri įspūdžiai apie bendrą tvarką, aplinką.

 

Labai nuoširdžiai dėkoju skyriaus vedėjui G. Mečėjui. Konkretumas, kompetencija, malonus bendravimas ir galimybė pilnumoje pasitikėti tokiu gydytoju, kuris gerai išmano savo darbą ir moka pozityviai nuteikti nelabai smagioje situacijoje.

 

Sakoma, teatras prasideda nuo rūbines. Taip čia, galima sakyti, vizitas prasideda nuo Priėmimo skyriaus darbuotojų. Puikios ir draugiškos merginos, kantriai atsakinėjančios į visus klausimus ir maloniai bendraujančios su visais klientais.

 

Ginekologijos skyriuje taip pat: tiek budinčių gydytojų, tiek slaugytojų paslaugumas, tvarka, dėmesys - tai tarsi puikiausia reabilitacijos pradžia po chirurginės intervencijos.

 

Dėkodama visiems šios ligoninės Ginekologijos skyriaus darbuotojams ir vedėjui, linkiu visiems būti sveikiems, stipriems ir toliau sėkmingai dirbti, pasirinkus tokią atsakingą profesiją.

 

Jūs puikūs ir šaunūs ! Ačiū kad esate!

 

 

 

Pagarbiai Regina Statulevičienė