2021 04 30. VMKL gydomi 283 pacientai, sergantys COVID-19 liga.  INFORMACIJOS TEIKIMO APIE PACIENTUS TVARKA IR KONTAKTAI ARTIMIESIEMS.

Balandžio 30 d. ryto duomenimis, Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje gydomi 283 pacientai, sergantys COVID-19 liga.

INFORMACIJOS TEIKIMO TVARKA IR KONTAKTAI ARTIMIESIEMS APIE PACIENTUS GULINČIUS COVID-19 SKYRIUOSE ANTAKALNIO G. 57 IR ANTAKALNIO G. 124.

Konfidenciali informacija apie pacientą gali būti suteikiama kitiems asmenims tik turint rašytinį paciento sutikimą. Informacija apie pacientą suteikiama asmenims nurodytiems paciento sutikimo formoje, o jeigu nėra paciento sutikimo teikti informaciją, konfidenciali informacija suteikiama paciento atstovui, sutuoktiniui, sugyventiniui (partneriui), tėvams (įtėviams) ar pilnamečiams vaikams.

Sutikimo formoje nurodyti asmenys ar atstovai pagal įstatymą REGISTRACIJAI dėl informacijos apie pacientą teikimo gali skambinti nuo 9.00 val. iki 11.00 val:

Ligoninės darbuotojas priimantis skambučius informuoja skambinantįjį, kad informacija apie pacientą jam bus suteikta nuo 12.00 val. iki 15.00 val. Ligoninės darbuotojas skambinančiojo asmens paklausia dėl kurio paciento skambinama, paprašoma skambinančiojo asmens identifikacinių duomenų (t. y. vardo, pavardes, telefono/ mobilaus numerio ir ryšio su pacientu). Skambinančiajam patikslinama, kad jam perskambins gydantysis gydytojas tik tokiu atveju, jei skambinantysis bus nurodytas asmens sutikimo formoje.

Paciento artimieji, norintys gauti informaciją savaitgaliais ir švenčių dienomis apie naujai paguldytus pacientus, informaciją gali sužinoti šiais būdais:

Daugiau inforamcijos: INFORMACIJOS TEIKIMO TVARKA IR KONTAKTAI ARTIMIESIEMS APIE PACIENTUS GULINČIUS COVID-19 SKYRIUOSE ANTAKALNIO G. 57 IR ANTAKALNIO G. 124. - VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (vmkl.lt)