Nuotoliniai mokymai „Paliatyvioji pagalba suaugusiems ir vaikams“, 2021 10 18-29

          Džiaugiamės informuodami Jus apie greitai vyksiančius EVS Group organizuojamus nuotolinius mokymus tema: „Paliatyvioji pagalba suaugusiems ir vaikams“.

Susipažinimui siunčiame Jums platesnės informacijos apie šiuos mokymus: https://evsgroup.lt/produktas/paliatyvioji-pagalba-suaugusiems-ir-vaikams/

Mokymų trukmė, data: 36 ak. val.; spalio 18, 19, 20, 21, 22, 28, 29 d. Atkreipiame dėmesį – mokymų pradžios laikas skirtingas !

          

Lektorės :

Irena Povilonienė – VUL SK gydytoja onkologė chemoterapeutė.  Lietuvos ir Europos chemoterapeutų draugijos (European Society for Medical Oncology) narė; 2005-2007 m. bendradarbiavo su Norvegijos mokslų ir technologijos universiteto onkologinių tyrimų ir molekulinės medicinos departamentu opioidų farmakogenetinių tyrimų srityje;

 

Sandra Birbilaitė – klinikinė psichologė-psichoterapeutė, dirbanti Nacionalinio vėžio instituto Vėžio informacijos ir komunikacijos skyriuje. Lektorė nuolat veda mokymus medikams apie bendravimą su paliatyviais pacientais ir jų artimaisiais, perdegimo sindromą, streso įveiką.

 

Kviečiame Jus registruotis į šiuos mokymus; registracija vyksta per www.evsgroup.lt svetainę. Mokymų programa patvirtinta SAM, užskaitomos kvalifikacinės valandos.