Nuotoliniai mokymai „Pirmoji medicinos pagalba ūmių apsinuodijimų atvejais“, 2021 10 21-28

Nuotoliniai mokymai Pirmoji medicinos pagalba ūmių apsinuodijimų atvejais“.

Susipažinimui siunčiame Jums platesnę informaciją apie šiuos aktualius mokymus: https://evsgroup.lt/produktas/pirmoji-medicinos-pagalba-umiu-apsinuodijimu-atvejais/

Mokymų trukmė, data: 24 ak. val., spalio 21, 22, 25, 26, 27, 28 d. (6 mokymų dienos), pradžia nuo 13:00 val.

Lektoriai:

Robertas Badaras - turi gydytojo klinikinio toksikologo, gydytojo anesteziologo reanimatologo licencijas, taip pat visuomenės sveikatos priežiūros specialisto licenciją verstis privalomuoju mokymu apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai. Stažavosi Rusijoje, Lenkijoje, JAV. R.Badaras yra įvairių toksikologijos mokymo priemonių, daugybės mokslinių straipsnių ir pranešimų bendraautorius. Pagrindinės domėjimosi kryptys: priklausomybių gydymas, inkstų pakaitinė terapija.

Gabija Mikulevičienė - nuo 2016 m. dirba RVUL Ūminių apsinuodijimų skyriuje gydytoja klinikine toksikologė. Kvalifikaciją tobulino Europos apsinuodijimų centrų ir klinikinių toksikologų kongresuose Danijoje ir Ispanijoje, mokymuose ir seminaruose Lietuvoje.

Gabija Laubner - Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje dirba nuo 2005 m. Nuo 2015 m. – Ūminių apsinuodijimų ir Toksikologijos reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrių vedėja. Gabija Laubner yra Pasaulio Sveikatos organizacijos (PSO) ekspertė rengiant apsinuodijimų kontrolės gaires, taip pat Europos Komisijos Sveikatos ir aplinkos ūminių rizikų komiteto tikroji ekspertė. 2020 m. išrinkta EAPCCT valdybos nare 2020-2022 m. kadencijai.

Kviečiame Jus registruotis į aktualius mokymus; registracija vyksta per www.evsgroup.lt svetainę. Mokymų programa patvirtinta SAM, užskaitomos kvalifikacinės valandos.