Ačiū už Jūsų gerumą, supratingumą, nuoširdumą. Sėkmės Jums šiuo sunkiu  laikotarpiu tokiame atsakingame ir nelengvame darbe. Sveikatos ir kantrybės išgirsti kiekvieną prašantį pagalbos.

Norėjau padėkoti Vilniaus miesto Antakalnio klinikinės ligoninės filialo Antakalnio 124 ligoninės gydytojai Daliai Proškinaitei, kuri gydė ligonį Joną Versekį ( A+A). Nebegalėjo jam padėti, bet gydytojos gerumas ir nuoširdumas padėjo mums išgyventi šią netektį. Ačiū Jums miela daktare.
Priėmimo skyriaus darbuotojai, kuri dirbo lapkričio 22 d. ir atsiliepė telefonu: 852342590 08:42 min., vardo neišgirdau, kuri suteikė visą reikalingą informaciją apie lapkričio 22 d. paguldytą ligonį Joną Versekį (A+A).
Linkiu, kad Jūsų ligoninės gydytojai ir Priėmimo skyriaus darbuotojai išliktų visada tokie malonūs. Juk dabar gyvename labai sudėtingu gyvenimo laikotarpiu ir norisi, kad būtum suprastas ir išklausytas.
Šiuos žodžius skiriu  Jūsų darbuotojoms -  ačiū už Jūsų gerumą, supratingumą, nuoširdumą. Sėkmės Jums šiuo sunkiu  laikotarpiu tokiame atsakingame ir nelengvame darbe. Sveikatos ir kantrybės išgirsti kiekvieną prašantį pagalbos.

Pagarbiai
Dukros Editos Smolskienės vardu Vilė Dirksnienė