Nuotoliniai kvalifikacijos kėlimo mokymai PSICHOLOGINIS ATSPARUMAS, JO SVARBA IR UGDYMAS, 2022-04-20

Kviečiame dalyvauti sveikatos priežiūros specialistus nuotoliniuose kvalifikacijos kėlimo mokymuosePSICHOLOGINIS ATSPARUMAS, JO SVARBA IR UGDYMAS.

Psichologinis atsparumas -  tai gebėjimas prasmingai ir konstruktyviai tvarkytis su stresu, nusivylimu, krizėmis, traumomis, kritika. Psichologiškai atsparus žmogus geba konstruktyviai išgyventi neapibrėžtumą, efektyviai spręsti konfliktus, rasti išeitis sudėtingose gyvenimo  situacijose. Nustatyta, kad psichologinis atsparumas yra svarbi asmenybės savybė, padedanti sėkmingai valdyti stresines situacijas, kas yra svarbu bet kurioje profesinėje veikloje.

Mokymų metu dalyviai supažindinami su praktiniais metodais ir technikomis, kuriuos taikydami kasdieniame gyvenime lengviau įveiks stresą keliančius iššūkius ir plės savo psichologinio atsparumo ribas.

TIKSLINĖ MOKYMŲ GRUPĖ: medicinos gydytojams, bendrosios praktikos slaugytojams, slaugytojų padėjėjams, akušeriams, medicinos psichologams, gydytojas odontologas, dietistams, visuomenės sveikatos specialistams, socialiniams darbuotojams, ergoterapeutams, ergoterapeuto padėjėjams,  kineziterapeutams, kineziterapeuto padėjėjams, masažuotojams, paramedikams, medicinos biologas, medicinos genetikasvaistininko padėjėjas, vaistininkasišplėstinės praktikos vaistininkas.

KVALIFIKACIJOS SUTEIKIMAS: 

·                            patvirtinta LR Sveikatos apsaugos ministerijos, kodas 19078.

MOKYMŲ DATA: 2022 m. balandžio 20  d.

MOKYMŲ TRUKMĖ: 4 ak. val. 

MOKYMŲ PRADŽIOS LAIKAS: 9:00 val. 

MOKYMŲ KAINA DALYVIUI: 25€* 

REGISTRACIJOS FORMA : https://forms.gle/B49rgz8Mc4LC3zT3A  

Po registracijos atsiųsime rekvizitus apmokėjimui. Apmokėjimas išankstinis.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu („ZOOM“ platformoje). Dieną prieš paskaitą bus atsiųsta nuoroda į el. paštą.

Renginys bus įrašomas,  užsiregistravusiems dalyviams vaizdo įrašas bus prieinamas 2 mėnesius.

MOKYMŲ LEKTORĖS: 

Andžela Rybakovienė, psichologė psichoterapeutė

Loreta Gudienė, psichologė psichoterapeutė