Norėčiau išreikšti begalinį dėkingumą medikams už suteiktą skubią, savalaikę pagalbą, profesionalų, nuoširdų rūpinimąsi gydant mane ir galbūt išgelbėtą gyvybę.

Norėčiau išreikšti savo begalinį dėkingumą medikams už suteiktą skubią, savalaikę pagalbą, profesionalų, nuoširdų rūpinimasi gydant mane ir galbūt išgelbėtą gyvybę.

Nuoširdžiai dėkoju savo šeimos gydytojai Oksanai Meškienei (Šeškinės poliklinika), Santaros klinikų medikams, Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Antakalnio filialo gydytojai Palmirai Labašauskienei, medikams, vadovybei, visam personalui už jų rūpestingumą, nuoširdumą, profesionalų ir atsakingą darbą. 

2022.02.19 man buvo nustatytas susirgimas Covid- 19. Savijauta ir sveikatos stovis vis blogėjo, paūmėjo kitos lėtinės ligos, pradėjo pastoviai skaudėti šonus, laikėsi 38o C ir aukštesnė temperatūra. 2022.02.27 šeimos gydytoja paskyrė plaučių rentgeną. 2022.02.28 ryte pasijutau ypač blogai, mušė karštis, jaučiau silpnumą, pasidarė sunku kviepuoti, pradėjau dusti. Paskambinau į Šeškinės polikliniką ir šeimos gydytoja O. Meškienė tuoj pat išsiuntė man į namus greitosios pagalbos automobilį, kuris atvyko labai greitai. Buvau nuvežta į Santaros klinikas, atlikti tyrimai, dar kartą peršviesti plaučiai, pamatuota temperatūra, kraujospūdis (buvo 190/100). Santaros klinikose man buvo greitai, profesionaliai ir rūpestigai suteikta visa būtinoji pirmoji medicininė pagalba, nustatyta diagnozė – abipusis plaučių uždegimas. Pasijutus truputį geriau tolesniam gydymui buvau pervežta į Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Antakalnio filialą (Antakalnio g. 124, Vilnius). Ten toliau buvau rūpestingai, nuoširdžiai, profesionaliai gydoma, prižiūrima, slaugoma. 2022.03.09 pasveikus buvau išrašyta namo.

Dar kartą norėčiau nuoširdžiai padėkoti visiems medikams ir personalui už suteiktą pagalbą, rūpestį ir nuoširdumą gydant. Labai gera žinoti, kad Lietuvoje tokie puikūs ir profesionalūs medikai, ligoninių personalas ir vadovai, kurie ištikus nelaimei galės suteikti reikiamą pagalbą ir pasirūpinti. AČIŪ.

 Pagarbiai Antonina Kontvidienė