„Klinikinių ir sveikatos psichologų konferencija – 2022“, 2022-10-03

Lietuvos psichologų sąjungos Klinikinės ir sveikatos psichologijos komitetas pakartotinai kviečia Jus atvykti į komiteto organizuojamą „Klinikinių ir sveikatos psichologų konferenciją – 2022“, kuri vyks 2022 m. spalio 3 d.

Konferencijos programa kurta, atsižvelgiant į klinikinių ir sveikatos (medicinos) psichologų poreikius, tikime, kad ji bus įdomi ir psichologijos studentams. Konferencijoje verta dalyvauti, nes ji apima aktualias kūniškumo - seksualumo, valgymo ir amžėjimo temas. Konferencijoje klausysimės pranešimų apie seksualinės funkcijos dimensijas bei seksualinę funkciją asmenybės raidos kontekste. Kalbėsime apie seksualinį vaiko vystymąsi ir elgesį, kaip atskirti tipišką seksualinę raidą vaikystėje, o koks vaiko elgesys būtų laikytinas probleminiu. Bus kalbama apie holistinę seksualumo sampratą ir sveiko seksualinio vystymosi skatinimą/palaikymą. Praplėsime žinias apie LGBT+ psichologiją ir jų psichologinį konsultavimą. Sveika kūno samprata nėra rezultatas, o procesas, trunkantis visą gyvenimą. Išgirsime apie naujoves valgymo sutrikimų gydyme bei ligą palaikančius mechanizmus, tikslines intervencijas specialistų komandos, tėvų, kurios orientuotos į palaikymo mechanizmus. Susipažinsime su Geštalto terapijos taikymo galimybėmis, konsultuojant vyresnio amžiaus asmenis, suprasime, kad nors senėjimo proceso visiškai sustabdyti negalime, tačiau galime rinktis kaip jį išgyvensime.

Renginio dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Renginio dalyviai turės galimybę dalyvauti tik pačio renginio metu (įrašų peržiūros nebus prieinamos).

Tikimės, kad konferencija savo pranešimais ir diskusijomis Jums bus įdomi ir vertinga.

Laukiame Jūsų!

Lietuvos psichologų sąjungos Klinikinės ir sveikatos psichologijos komitetas

PROGRAMA: https://bit.ly/3QvzdKq


BILIETAI: https://bit.ly/3n57gvm

Mokesčio dydis

Iki 2022 m. rugsėjo 10 d.:
LPS nariams ir studentams 30 eurų, kitiems dalyviams - 40 eurų.

Nuo 2022 m. rugsėjo 11 d. iki rugsėjo 30d.:
LPS nariams ir studentams 40 eurų, kitiems dalyviams - 50 eurų.

 


Lietuvos psichologų sąjunga
Naugarduko g. 34,
LT-03228, Vilnius
+370 673 31197