Nuotoliniai kvalifikacijos kėlimo mokymai: STRESAS IR JO VALDYMAS, 2022-09-14

Kviečiame dalyvauti nuotoliniuose kvalifikacijos kėlimo mokymuose: STRESAS IR JO VALDYMAS

Kiekvienas iš mūsų kasdien patiriame stresą. Tam tikrus gyvenimo įvykius ir pokyčius į kuriuos mes kasdien reaguojame, suvokiame kaip stresorius. Stresoriai neigiamai paveikia mūsų fizinę ir emocinę savijautą. Streso pasekmės priklauso nuo kiekvieno asmens savybių. Stresas sekina organizmą ir sukelia įvairias ligas, gali turėti įtakos profesiniam perdegimui ar savižudybės grėsmei. Bet nedidelis stresas kaip tik grūdina organizmą, skatina mus veikti, tobulėti ir keistis.

Iš stresinių situacijų galime pasisemti ir teigiamos patirties: kaip rašė H. Prather: „jei viskas vyktų taip, kaip noriu, kaip planuoju, niekados nepatirčiau nieko naujo. Mano gyvenimas būtų begalinis suplėkusių pasisekimų kartojimas. Darydamas klaidą, aš patiriu kažką netikėto“.

TIKSLINĖ MOKYMŲ GRUPĖ: 

medicinos gydytojams (visos kvalifikacijos), bendrosios praktikos slaugytojams (visos kvalifikacijos), slaugytojų padėjėjams, akušeriams (visos kvalifikacijos), medicinos psichologams, gydytojas odontologas (visos kvalifikacijos),  dietistams (visos kvalifikacijos), visuomenės sveikatos specialistams, socialiniams darbuotojams, ergoterapeutams (visos kvalifikacijos), ergoterapeuto padėjėjams (visos kvalifikacijos),  kineziterapeutams (visos kvalifikacijos), kineziterapeuto padėjėjams (visos kvalifikacijos), masažuotojams (visos kvalifikacijos), paramedikams (visos kvalifikacijos), vaistininko padėjėjas (farmakotechnikas) (visos profesinės kvalifikacijos), vaistininkas (visos profesinės kvalifikacijos), išplėstinės praktikos vaistininkas (visos profesinės kvalifikacijos).

KVALIFIKACIJOS SUTEIKIMAS: 

·                            patvirtinta LR Sveikatos apsaugos ministerijos, kodas 19080.

MOKYMŲ DATA: 2022 m. rugsėjo 14 d.

MOKYMŲ TRUKMĖ: 4 ak. val. 

MOKYMŲ PRADŽIOS LAIKAS: 9:00 val. 

MOKYMŲ KAINA DALYVIUI: 25€

MOKYMŲ TEMOS:

MOKYMŲ LEKTORĖS: 

REGISTRACIJOS FORMA: https://forms.gle/MhyGDN4CF7dtVDGr5

Po registracijos atsiųsime rekvizitus apmokėjimui. Apmokėjimas išankstinis.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu („ZOOM“ platformoje). Dieną prieš paskaitą bus atsiųsta nuoroda į el. paštą.

Renginys bus įrašomas,  užsiregistravusiems dalyviams vaizdo įrašas bus prieinamas 1 mėnesį.