Mokslinė-praktinė konferencija „LGBTQ+ ir psichikos sveikata: ką svarbu žinoti specialistams?, 2022-10-21

2022 m. spalio 21 d. Vilniaus universitete, Teatro salėje  vyks tarpdisciplininė mokslinė-praktinė konferencija „LGBTQ+ ir psichikos sveikata: ką svarbu žinoti specialistams?“. Konferenciją organizuoja Lietuvos psichologų sąjungos LGBTQ+ psichologijos grupė ir Vilniaus universiteto Konsultavimo ir mokymų centras. 

Konferencijos programoje moksliniai pranešimai, diskusijos ir praktiniai užsiėmimai, kurių metu gilinsimės į LGBTQ+ asmenų patiriamus iššūkius ir poreikius, psichologinius šių asmenų konsultavimo ypatumus, tyrinėsime asmenines nuostatas LGBTQ+ temos atžvilgiu ir kt. Savo žiniomis ir įžvalgomis dalinsis įvairių sričių ekspertai, teoriškai besigilinantys arba praktiškai dirbantys su LGBTQ+ temomis ir bendruomene. 

Konferencijoje kviečiame dalyvauti psichikos sveikatos specialistus, švietimo darbuotojus, sveikatos sistemos darbuotojus, kuriems aktuali konferencijos tematika, LGBTQ+ bendruomenės narius ir visus besidominčius šia tema. Taip pat, būtume dėkingi, jei informacija apie „LGBTQ+ ir psichikos sveikata: ką svarbu žinoti specialistams?“ konferencija pasidalintumėte su savo įstaigos nariais.

Konferencijos dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. 

Konferencijos kaina: LPS nariams ir studentams – 30 eu, kitiems dalyviams – 60 eu. Dalyvių skaičius ribotas!

Registracija į konferenciją ir konferencijos programa: Konferencija „LGBTQ+ ir psichikos sveikata: ką svarbu žinoti specialistams?“ (psichologusajunga.lt) 

Pagarbiai,

LPS LGBTQIA+ psichologijos grupė