Nuotoliniai kvalifikacijos kėlimo mokymai STRESAS IR JO VALDYMAS, 2022-12-07

Kviečiame dalyvauti nuotoliniuose kvalifikacijos kėlimo mokymuose: STRESAS IR JO VALDYMAS

Kiekvienas iš mūsų kasdien patiriame stresą. Tam tikrus gyvenimo įvykius ir pokyčius į kuriuos mes kasdien reaguojame, suvokiame kaip stresorius. Stresoriai neigiamai paveikia mūsų fizinę ir emocinę savijautą. Streso pasekmės priklauso nuo kiekvieno asmens savybių. Stresas sekina organizmą ir sukelia įvairias ligas, gali turėti įtakos profesiniam perdegimui ar savižudybės grėsmei. Bet nedidelis stresas kaip tik grūdina organizmą, skatina mus veikti, tobulėti ir keistis.

Šių mokymų metu bus aptariama streso samprata, fiziologiniai ir psichologiniai streso požymiai, asmens galimybė keisti reakciją į stresą keliančias situacijas, mokomasi streso įveikos strategijų bei aptariama psichologinės pagalbos svarba ir galimybės.

TIKSLINĖ MOKYMŲ GRUPĖ: 

medicinos gydytojams (visos kvalifikacijos), bendrosios praktikos slaugytojams (visos kvalifikacijos), slaugytojų padėjėjams, akušeriams (visos kvalifikacijos), medicinos psichologams, gydytojas odontologas (visos kvalifikacijos),  dietistams (visos kvalifikacijos), visuomenės sveikatos specialistams, socialiniams darbuotojams, ergoterapeutams (visos kvalifikacijos), ergoterapeuto padėjėjams (visos kvalifikacijos),  kineziterapeutams (visos kvalifikacijos), kineziterapeuto padėjėjams (visos kvalifikacijos), masažuotojams (visos kvalifikacijos), paramedikams (visos kvalifikacijos), vaistininko padėjėjas (farmakotechnikas) (visos profesinės kvalifikacijos), vaistininkas (visos profesinės kvalifikacijos), išplėstinės praktikos vaistininkas (visos profesinės kvalifikacijos).

KVALIFIKACIJOS SUTEIKIMAS: 

·                            patvirtinta LR Sveikatos apsaugos ministerijos, kodas 19080.

MOKYMŲ TEMOS:

MOKYMŲ LEKTORĖS: 

MOKYMŲ DATA:2022 m. gruodžio 7 d.

MOKYMŲ TRUKMĖ:4 ak. val. 

MOKYMŲ PRADŽIOS LAIKAS: 9:00 val. 

MOKYMŲ KAINA DALYVIUI:25€

REGISTRACIJOS FORMA: https://forms.gle/PabWwzan9G6dy6HQ9

Po registracijos atsiųsime rekvizitus apmokėjimui. Apmokėjimas išankstinis.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu („ZOOM“ platformoje). Dieną prieš paskaitą bus atsiųsta nuoroda į el. paštą.

Renginys bus įrašomas,  užsiregistravusiems dalyviams vaizdo įrašas bus prieinamas 1 mėnesį.

Jeigu turite klausimų, mielai į juos atsakysime:

Tel.: +370 611 46464

info@siauliuppc.lt