Medicinos darbuotojų dieną Lietuvos gydytojų sąjunga, Lietuvos jaunųjų gydytojų asociacija kartu su Seimo nariais gydytojais ir Lietuvos pacientų organizacijų atstovų taryba, paskelbė peticiją, kuria siekia atkreipti visuomenės ir kitų politikų dėmesį į būtinus pokyčius, įgyvendinant pacientų teisę į žalos sveikatai atlyginimą.

 

Sveikindami visus medikus su artėjančia  Medicinos darbuotojų diena, sulaukiame klausimų dėl LGS Vilniaus rajono filialo Tarybos nuomonės apie 2018 04 26 LMS organizuojamą mitingą "Ką pasiūlysite medikams rytoj".

LGS Vilniaus rajono filialo Taryba remia visas organizacijas ir jų pilietines iniciatyvas, konstruktyviai kovojant už medikų teises.

Taip pat manome, jog kiekvienas asmuo yra laisvas priimti sprendimą dėl dalyvavimo visuomeninėje veikloje.

 

Pagarbiai  LGS Vilniaus rajono filialo Taryba

 

 

 

Gerbiamieji LGS nariai, Jus sveikina atsinaujinusi komanda!

Visomis išgalėmis stengsimės atstovauti Jūsų interesus, atsižvelgti į Jūsų nuomonę aktualiausiais klausimais, būti objektyviu derybininku tarp Jūsų ir administracijos.

 

LGS Vilniaus rajono filialo tarybos 2018.01.08 sprendimu Nr.1 LGS Vilniaus rajono filialo ataskaitinė-rinkiminė konferencija dėl objektyvių priežasčių (LGS Vilniaus raj. filialo l.e.p. pirmininkės ligos – traumos) atidedama.

Apie konferencijos datą filialo nariams bus pranešta ne vėliau kaip prieš 2 savaites.

Puslapis 1 iš 2

VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė. Antakalnio g. 57, Vilnius