Dažnai tenka paskaityti ar išgirsti nuomones, kaip yra blogai ir baisu patekti į Lietuvos ligonines. Bet ar iš tiesų taip yra? Juk dažnas nesusimąstome, už kokį atlygį ten dirba ypač sudėtingam ir atsakingam darbui pasišventę gydytojai ir slaugytojos, už kokius pinigėlius ligoninės vadovas turi užtikrinti kokybiškas įstaigos personalo darbo sąlygas  bei valstybės keliamus reikalavimus atitinkančias ligonių gydymo, reabilitacijos ar maitinimo paslaugas...

Šių metų balandį man teko vieną savaitę praleisti Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Vidaus ligų skyriuje. Likau sužavėta čia dirbančių specialistų nuoširdžiu rūpesčiu ir profesionalumu, kadangi labai greitai ir tiksliai buvo diagnozuotos mano ligos, kurios kankino jau ne vienerius metus.

Iš visos širdies norėčiau padėkoti Vidaus ligų klinikos vedėjai prof. Danutei Kalibatienei, Vidaus ligų skyriaus vedėjai Birutei Aleknienei, o ypač gydančiai gydytojai Vaivai Karpavičienei. Lenkiuosi Jums žemai ir dėkoju už Jūsų požiūrį į ligonį, už begalinį rūpestį nuo pirmos iki paskutinės ligoninėje buvimo dienos. Dėkoju už suteiktą visokeriopą pagalbą, patarimus, skirtą laiką ir gebėjimą išklausyti, kas reikalauja ypatingos kantrybės.

Linkiu Jums, gerbiamos gydytojos, geros kloties ir puikių rezultatų siekiant profesinių aukštumų, paskyrus gyvenimą tokiam nelengvam ir kilniam darbui.

Taip pat negaliu nepasidžiaugti ir Vidaus ligų skyriuje dirbančių slaugytojų požiūriu darbą ir pacientą. Didelis ačiū Jums visoms, mergaitės, už suteiktą pagalbą ir puikią nuotaiką.

Būdama solidi senjora, Jūsų visų dėka pasijutau vėl darbinga ir, svarbiausia, reikalinga. Taigi, išvykai iš ligoninės puikios nuotaikos, puoselėdama planus ir viltį ateityje nugalėti visas negandas ir gyventi aktyviai

Dar kartą DIDELIS IR NUOŠIRDUS AČIŪ.

Pagarbiai Irena B.

 

VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Antakalnio g. 57, LT-10207 Vilnius.
Kodas 302692454. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. s. LT867044060007990186 AB SEB banke, b. k. 70440, PVM mokėtojo kodas LT100006560213.
Tel. (8 5) 234 44 87, faks. (8 5) 234 69 66, el. paštas info@vmkl.lt