Dienos informacija

Norime kurti atsakingų organizacijų ir įmonių tinklą, kurios padėtų savo klientams ir darbuotojams, kurie patiria panikos ar nerimo atakas, jaustis saugiai darbo aplinkoje ir viešose vietose. Svarbiausia judėjimo žinia –  jeigu matome, jog žmogus blogai jaučiasi, svarbiausia nenutylėti, nepraeiti pro šalį, o parodyti, kad mes tai matome, išgirsti, kas tą žmogų vargina, paklausti, kokios pagalbos norėtųsi, padėti ją susirasti. Panikos atakas žmonės patiria ne tik darbe, bet ir viešose vietose, parduotuvėse, lėktuvuose, kino centruose, ligoninėse ir tt. 

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnyba (toliau – RRT) priėmė sprendimą dėl UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ (toliau - SSC) teikiančio kvalifikuotų elektroninių parašų sertifikatų kūrimo paslaugas statuso panaikinimo (detalesnę informaciją rasite: http://www.rrt.lt/lt/pranesimai-spaudai/naikinamas-uab-skaitmeninio-y9j2.html ).

Taip pat RRT direktoriaus 2018 m. vasario 8 d. įsakymu Nr. 1V-111 buvo priimtas sprendimas pratęsti SSC teikiamų kvalifikuotų elektroninių parašų sertifikatų panaikinimo datą iki 2018 metų kovo 12 dienos (detalesnę informaciją rasite: http://www.rrt.lt/lt/pranesimai-spaudai/rrt-pratese-termina-b916.html ).

Atkreipiame dėmesį, kad ūkio subjektai, dalyvaujantys viešuosiuose pirkimuose, ir naudojantys SSC išduotus elektroninio parašo sertifikatus, iki šių metų kovo 12 dienos turi juos pasikeisti į kvalifikuotus elektroninio parašo sertifikatus.

Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (toliau – CVP IS) palaikomi šie elektroniniai parašai:

Atkreipiame dėmesį, kad CVP IS mobilus parašas nėra palaikomas.

Mielieji,

Dėkojame, kad atsiliepėte į mūsų prašymą ir įvairias būdais prisidėjote prie Kalėdinės šventės projekto „Parama vaikams per atstumą“ globojamiems vaikams.

Džiaugiamės, jog visų Jūsų dėka antrąją Kalėdų dieną Panevėžio K. Paltaroko gimnazijoje įvyko džiugus renginys. Daugiau kaip 140 vaikų ir paauglių, lydimi tėvų, vėl galėjo susitikti, pajusti šventinę dvasią, pamatyti Fokoliarų Judėjimo jaunimo pastatytą linksmą spektaklį, pasivaišinti saldumynais ir gauti dovanų.

Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam. Linkime gerų, palaimingų 2017 metų Jums, Jūsų šeimoms, draugams ir kolegoms.

Pagarbiai

Šventės organizatorių vardu

Projekto „Parama vaikams per atstumą“ koordinatorė Lietuvoje

Laima Dumčiuvienė 

 

   

VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Antakalnio g. 57, LT-10207 Vilnius.
Kodas 302692454. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. s. LT867044060007990186 AB SEB banke, b. k. 70440, PVM mokėtojo kodas LT100006560213.
Tel. (8 5) 234 44 87, faks. (8 5) 234 69 66, el. paštas info@vmkl.lt