Nuoširdžiai dėkoju Radiologijos sk. vedėjui gyd. V. Silickui, chirurgams gyd. V. Petrėčiui, gyd. M. Lasinskui už mano ligos operatyvią diagnostiką, sėkmingą operaciją ir nuoširdų gydymą. Linkiu Jums sėkmės ir Kūrėjo palaimos. Jūs žmonėms labai reikalingi.

Pagarbiai Rimantas

Dėkoju gyd. Loretai Vaišnorienei ir visam Vidaus ligų skyriaus personalui, slaugytojoms bei jų padėjėjoms už profesionaliai suteiktą kvalifikuotą pagalbą, dėmesingumą ir nuoširdumą.

Pagarbiai Galina Milkevičienė

 

Didelė ir nuoširdi padėka Vaikų priėmimo skyriaus gydytojoms Renatai Aužbikienei ir Boženai Paškevič. Tokių rūpestingų gydytojų ir slaugytojų dėka, per parą nusivėmęs vaikas buvo pastatytas ant kojų ir išrašytas į namus. Kol turime tokių gydytojų, galime būti ramūs.


Dėkoja mažoji pacientė Adelina ir jos mama.

Nuoširdžiai dėkoju gyd. R. Žemaitaitienei už profesionalumą, šilumą, nuoširdumą, kad daugiau būtų tokių gydytojų. Didžiausia pagarba.

Ona

Norėčiau padėkoti gydytojams Liudmilai Babykinai, Elenai Zabulionienei, o taip pat Urologijos skyriaus 3 posto slaugytojoms bei jų padėjėjoms už kvalifikuotą pagalbą ir malonų elgesį.

Pagarbiai Donatas

 

Noriu padėkoti visam medicininiam personalui, kuris suteikė šiandien man pagalbą atstatant širdies ritmą, už dėmesingumą ir profesionalumą.

Pagarbiai Virginijus Vizujus

 

 

Noriu padėkoti širdingai gydytojai Daivai Grėskienei ir skyriaus vedėjai Birutei Aleknienei už suteiktą labai gerą gydymą, rūpestingą elgesį ir gerą širdį. 

Sveikinu su visomis artėjančiomis šventėmis Jus ir visą personalą! Labai Ačiū Jums už viską! 

Vanda Česiulė

Norėčiau padėkoti Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Abdominalinės chirurgijos skyriaus medikams ir visam personalui už profesionalų darbą, rūpestį bei paslaugumą viso gydymo metu.Sėkmės tolimesniuose darbuose! Gražių artėjančių švenčių!

Su geriausiais linkėjimais Gintautas Sergeda

Puslapis 1 iš 136

VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Antakalnio g. 57, LT-10207 Vilnius.
Kodas 302692454. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. s. LT867044060007990186 AB SEB banke, b. k. 70440, PVM mokėtojo kodas LT100006560213.
Tel. (8 5) 234 44 87, faks. (8 5) 234 69 66, el. paštas info@vmkl.lt

Korespondenciją siųsti Antakalnio g. 124, Vilnius 10200  spam.qk6v3ykv1y@vmkl.lt