Nuoširdus ačiū gydytojai Elitai Gruodytei, besirūpinančiai mamos sveikata. Mama sveiksta nuo Covido - labai džiaugiamės visi artimieji. Lenkiame galvas prieš gydytojus ir tariame AČIŪ AČIŪ AČIŪ.

Pagarbiai Danguolė

Noriu padėkoti visiems medikams, besirūpinantiems mano mamos Celinos sveikata. Nuoširdus ačiū visiems, o ypatingai slaugytojai Ligitai Bajoraitei. Jos rūpestis, nuoširdus bendravimas mano mamai labai svarbus ir padeda kovoti su baisiuoju Kovyduku. Stiprybės, kantrybės medikams ir savanoriams. Ačiū!

Pagarbiai Danguolė

Tariu nuoširdų dėkui VšĮ VMKL Antakalnio filialo gydytojai nefrologei Palmirai Labašauskienei už mamos, susirgusios sunkia COVID forma, gydymą, priežiūrą, dėmesį, nuoširdų bendravimą, supratingumą, suteiktą kasdienę informaciją apie mamos būklę, bei visam Kardiologijos sk. (COVID) med. personalui, slaugytojoms - už mamos slaugą, kantrybę, dėmesį.

Su pagarba Violeta Jakaitienė

IMG 20201225 114307

2020 metai sulėtino viso pasaulio tempą ir privertė kiekvieną mūsų patirti neįtikimus dalykus. Šį gruodį žiniasklaidos antraštėse retai pamatydavom straipsnių apie dėkingumą, laukimą ir džiugesį, nes skaičiavome rekordus, sekėme naujausius apribojimus ir draudimus. Kol didžiausias mūsų rūpestis buvo sugalvoti, kaip nuotoliu pasveikinti artimuosius su šventėmis, ligoninėse atmosfera diktavo kitą problemą – kaip įveikti dar vieną dieną? Visus metus medicinos darbuotojai telkė jėgas ir kovojo su virusu. Nesvarbu, kokia atmosfera ir pranašystės sklendė ore, jie nepabūgo ir nenuleido rankų dėl mūsų sveikatos, stovėjo priešakinėse linijose, statydami savo pačių sveikatą į pavojų. Net ir šiandien, kai dauguma mūsų šventes sutinka su savo šeimomis, medicinos darbuotojai budi savo pamainose, rūpindamiesi mūsų giminaičiais, draugais, bendradarbiais, kaimynais. Šiandien po kalėdine eglute medicinos darbuotojams paliekame didelį maišą dėkingumo. Advento laikotarpiu prie Baltos Kalėdos organizuojamos solidarumo akcijos„Tark „AČIŪ“ medicinos darbuotojams“prisidėjo didelis būrys žmonių iš visų pasaulio kraštų. Visi kartu tariame AČIŪ už jūsų rūpestį, pasiaukojimą, drąsą, bemieges naktis, kantrybę. Stiprybės ir ištvermės Jums.

Su Šv. Kalėdomis!

Baltos Kalėdos

Brangieji, 

nuoširdžiai dėkojame už Jūsų darbą, už Jūsų pašaukimą. 

Per Jūsų rankas vyksta stebuklai: jos grąžina žmones į gyvenimą, teikia viltį, mažina skausmą.  

Jūsų profesionalumas, atsidavimas ir atjauta padeda Lietuvai įveikti pandemiją. 

Šv. Kalėdų šviesos, gerovės ir sveikatos Jums ir Jūsų šeimoms! 

 

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, ponia Diana Nausėdienė ir Prezidento komanda 

Noriu nuoširdžiai padėkoti Nervų skyriaus vyr. sesutei Neringai ir visoms jos vadovaujamo skyriaus seselėms bei slaugytojoms už rūpestingą slaugymą. Už jūsų visų pasiaukojimą dirbant sunkų darbą su COVID-19 ligoniais. Tuo pačiu norėčiau pasveikinti visą Nervų skyriaus kolektyvą su artėjančiais Naujais Metais ir palinkėti ištvermės, sveikatos jums ir jūsų šeimoms.

Su pagarba Albertas Pečiukevičius

Labai norėčiau padėkoti šeimos gydytojai A. Zakarkienei. Tai daktarė iš didžiosios raidės, kuri padeda žmogui ne tik žodžiais, bet ir darbu. Taip pat norėčiau padėkoti jos slaugytojai Astai. Tai puiki komanda. Labai dėkinga joms abiems. Daktare, Jūs saulė mano akyse, Jūs nuostabiausias žmogus pasaulyje, be Jūsų būtų man labai sunku, tai būkit laiminga ir gera visada, kaip Jūs esate.

Su pagarba Janina

Ačiū visam kraujagyslių chirurgijos skyriui už kompetentingą, pasiaukojantį darbą, dėmesingą bendravimą su pacientais.

Pagarbiai Barbora Kučeriavaitė

 

Puslapis 1 iš 122

Mus sveikina

VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Antakalnio g. 57, LT-10207 Vilnius.
Kodas 302692454. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. s. LT867044060007990186 AB SEB banke, b. k. 70440, PVM mokėtojo kodas LT100006560213.
Tel. (8 5) 234 44 87, faks. (8 5) 234 69 66, el. paštas info@vmkl.lt

Korespondenciją siųsti Antakalnio g. 124, Vilnius 10200  spam.qk6v3ykv1y@vmkl.lt