Neįgaliesiems
    

Nuoširdžiausią padėką už profesionalumą, rūpestingą ir atsakingą priežiūrą norime išreikšti visam 2 gimdymo skyriui, kuriame teko gulėti gimus dukrytei, ypač skubiai Cezario operaciją atlikusiai gydytojai G. Šukienei, skyriaus vedėjui R. Daunoravičiui, gydančiai gydytojai A. Miklaševičienei, visą nėštumą prižiūrėjusiai I. Čepulienei, akušerėms ir aptarnaujančiam personalui. Taip pat nuoširdžiai dėkojame už atidumą, profesionalumą ir patarimus Naujagimių skyriaus personalui. Tegul kiekvienas, kaip ir mes, išsineša šilumą ir didžiulį džiaugsmą savo širdyse.

Karolina Ir Edvinas Gaižauskai

 

Kuo didžiausias ir nuoširdžiausias AČIŪ gydytojai Olgai Buivid ir slaugytojai Violetai Voitkun. Stiprybės ir sveikatos Jums.

 

Pagarbiai Lina

 

Noriu tarti didelį Ačiū skyriaus vedėjui Daliui Dominauskui už nepriekaištingai atliktą operaciją, profesionalumą, sąžiningumą ir šiltą žodį.Linkiu Jums sėkmės darbe ir didelės laimės asmeniniame gyvenime.Taip pat noriu padėkoti visam aptarnaujančiam personalui už nuoširdumą. Jūs tiesiog nuostabios!!! LAIMĖS Jums.

 

Su pagarba Jūratė Balvočienė

Klaipėda

Dažniausiai žmonės linkę matyti paslaugų trūkumus gydymo įstaigose ir dėl to ieškoti įstaigos vadovo. O aš šiandien dėkoju Jūsų vadovaujamos poliklinikos medikėms Erikai Pavlovskajai, Alvyrai Stasei Petkelienei, Reginai Lukoševičiūtei, Marijai Sys, Virginijai Radevič, Galinai Afanasijai, Giedrei Kazlauskienei, Vladai Gasperovič, kurios laiku suteikė man pagalbą įvykus netikėtai reakcijai į vaistus Dienos stacionaro procedūriniame kabinete. Medikų operatyvumas, profesionalumas ir nuoširdumas padėjo man atsigauti po patirto priepolio.

Šių medikių išskirtinis bruožas - dėmesingumas pacientui. Tai turėtų būti norma visiems, bet Jūsų įstaigoje tai ypatingai ryšku. 

Visam Jūsų kolektyvui linkiu grįžtamojo ryšio iš pacientų ir kad Jus suptų tik geri žmonės.

Sveikatos Jums visiems.

 

Pagarbiai Angelė Kučinskienė

 

Labai nuoširdžiai dėkojame 2-o Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus personalui, dirbusiam 2018.04.09. Ypatingai skyriaus vedėjai Laurai Tamašauskienei, už greitą ir profesionalų darbą, taip pat chirurgui, kurių dėka buvo greitai nustatyta ligos priežastis ir nusiųsta operacijai.

Pagarbiai Eva

Laba diena, 2018-03-23 atvykome ir gimdėme pas jus bei dar keletą dienų gulėjome kartu su žmona ir naujagimiu 1-ame Gimdymo skyriuje. Norėčiau su džiaugsmu padėkoti šio skyriaus vedėjui ir visam personalui, kurie nuoširdžiai mumis rūpinosi ir stengėsi, kad nieko netrūktų ir į visus net dar nekilusius klausimus būtų iš karto atsakyta. Nesakau, kad gyvenome 5 žvaigždučių viešbutyje, akivaizdu, kad ligoninei trūksta lėšų ir kai kuriais įprastais buitiniais dalykais vis dar tenka apsirūpinti iš anksto, bet tai niekai! Visi ligoninės personalo nariai buvo labai malonūs, paslaugūs ir draugiški. Tiesiog jautėmės didelės šeimos nariais, kur esame laukiami.

Nuoširdus ačiū!

Tesaugo jus Dievas! Gražių šv. Velykų!

 

Laimingas tėtis

Rytis Majauskas

 

 

Nuoširdus ačiū Vidaus ligų skyriaus darbuotojams - gydytojai Ernestai Bagurskienei, slaugytojoms (atleiskite, neįsidėmėjau vardų), kad taip jautriai stengėtės padėti mano tėveliui a.a. Algimantui Našlėnui kovoti su paskutine jo liga. Dėkoju.

Vaida Našlėnaitė

 

 

Nuoširdžiai dėkoju mielajai gydytojai Marijai Meškėnienei už kvalifikuotą gydymą, nuoširdų ir draugišką elgesį, puikią priežiūrą. Dėkoju visam skyriaus personalui, o ypač kineziterapeutui Viliui Švedui, viską dariusiam, kad tik įveikčiau sunkumus. Dėkoju socialinei darbuotojai Jolantai Godliauskienei už nuoširdų rūpinimąsi dėl mano gyvenimo už ligoninės sienų. Jūsų visų kilnus nenuilstantis darbas padėjo man įveikti skausmą, negalią, dvasines kančias ir gyventi toliau. Tegu niekada nepavargsta Jūsų gailestingosios rankos, neišsenka Jūsų širdies gerumas ir tegu niekad nepatiria pralaimėjimo Jūsų sprendimai.

 

 

Pagarbiai Vilmontas Budrikas, palata 362