Mane į šią ligoninę paguldė po aštraus COVID19 ligos paūmėjimo. Greitosios pagalbos gydytojų komandos buvau iš namų paimtas be sąmonės. Po elektrošokų ir visų kitų profesionalių ir kvalifikuotų veiksmų grąžino sąmonę, šioje ligoninėje man suteikė visą būtiną gydymo kursą ir buvau išleistas į namus gydytis ambulatoriškai. Tokio gydymo, priežiūros, aptarnavimo kokybės lygio, kokiu dirba gydančios gydytojos D. Grėskienės vadovaujama specialistų komanda man anksčiau neteko patirti. Tai ne tik formaliai priėmę Hipokrato priesaiką, bet puikiai suderinę profesionalumą ir gydytojo profesijos pašaukimą gali taip padėti savo pacientams. Nuoširdžiai dėkoju ir linkiu kitoms gydymo įstaigoms tą priimti kaip puikų gydymo kokybės pavyzdį.

Juozas Greičius

 

Keletas dienų atgal naudojausi Vilniaus Antakalnio klinikų Ginekologinio skyriaus paslaugomis. Senokai teko lankytis Vilniaus ligoninėse, todėl buvau gerokai nustebusi - tvarka, švara, darbuotojų gebėjimais maloniai ir paslaugiai bendrauti. Pasijutau, tarsi privačioje klinikoje. Labai geri įspūdžiai apie bendrą tvarką, aplinką.

 

Labai nuoširdžiai dėkoju skyriaus vedėjui G. Mečėjui. Konkretumas, kompetencija, malonus bendravimas ir galimybė pilnumoje pasitikėti tokiu gydytoju, kuris gerai išmano savo darbą ir moka pozityviai nuteikti nelabai smagioje situacijoje.

 

Sakoma, teatras prasideda nuo rūbines. Taip čia, galima sakyti, vizitas prasideda nuo Priėmimo skyriaus darbuotojų. Puikios ir draugiškos merginos, kantriai atsakinėjančios į visus klausimus ir maloniai bendraujančios su visais klientais.

 

Ginekologijos skyriuje taip pat: tiek budinčių gydytojų, tiek slaugytojų paslaugumas, tvarka, dėmesys - tai tarsi puikiausia reabilitacijos pradžia po chirurginės intervencijos.

 

Dėkodama visiems šios ligoninės Ginekologijos skyriaus darbuotojams ir vedėjui, linkiu visiems būti sveikiems, stipriems ir toliau sėkmingai dirbti, pasirinkus tokią atsakingą profesiją.

 

Jūs puikūs ir šaunūs ! Ačiū kad esate!

 

 

 

Pagarbiai Regina Statulevičienė

 

Norim nuoširdžiai padėkoti 1-o Kardiologijos skyriaus personalui - gydytojams, sesutėms už jų darbą, bendravimą. Nors artimas žmogus iškeliavo Anapilin, bet medikų buvimas šalia padėjo ir buvo labai jaučiamas. Ypač nuoširdus dėkui gydytojui Algirdui Pilveliui, kuris palaikė šią sunkią akimirką.

Te saugo Jus Dievas!

Angelė Jundo

Ne pirmą kartą tenka susidurti su Jūsų ligoninės gydytojais ginekologais ir slaugytojais, ir visada požiūris į pacientą, rūpestis, profesionalumas palieka gerą įspūdį.

Šį kartą į Ginekologijos skyrių atvykau su ypač netikėta ir liūdna diagnoze – buvo nustatytas 17 savaičių nesivystantis nėštumas. Jaučiausi siaubingai, situaciją apsunkino ir tai, kad dėl esamo karantino pacientų artimieji netenka galimybės lankytis ligoninėje. Nuo pat priėmimo į ligoninę jaučiau didžiulį ir nuoširdų darbuotojų palaikymą ir globą. Ypač esu dėkinga gydytojai akušerei ginekologei Eglei Baužytei, Ginekologijos skyriaus vedėjui Gediminui Mečėjui, kurie ne tik dirbo profesionaliai, bet ir palaikė, dažnai domėjosi mano savijauta, o šypsena, humoras juk padeda net ir labai blogoje situacijoje. Taip pat noriu pasakyti nuoširdų ačiū slaugytojai Marijai Larinai už kantrybę, šilumą, jautrumą, nuoširdų rūpestį manimi ištisą parą.

Prašyčiau perduoti mano padėką ligoninės vadovybei.

Su dėkingumu ir pagarba Virginija

Nuoširdžiai dėkoju už Ginekologijos skyriaus dienos stacionaro darbą.  Gydymas suteiktas profesionaliai, kartu labai maloniai nustebino itin gerai organizuotas skyriaus darbas ir pasirūpinimas pacientų poreikiais. Tikrai galima ateiti tik su šlepetėmis, chalatu ir buteliuku vandens. Viskuo kitu bus aprūpinta. Sėkmės visam kolektyvui!

Pagarbiai Ieva

Begalinis AČIŪ už fantastišką nėštumo priežiūros ir gimdymo patirtį gerb. gydytojui Egidijui Jakiūnui ir akušerei Danutei Buikienei! Jūsų kantrybė, profesionalumas, atidumas mano beribę gimdymo baimę pavertė nuostabia didelio Stebuklo patirtimi! Pirmas gimdymas ir geriausi atsiminimai. Ačiū už tai, kad esate ir padedate Kūdikiui ir Moteriai  visoje gimimo kelionėje! Sveikatos Jums!!


Su didžiule pagarba ir dėkingumu Aistė, Paulius ir Leila Izabelė

Norime nuoširdžiai padėkoti Vilniaus miesto klinikinės ligoninės 1-ojo gimdymo skyriaus akušerėms Rasai Grybauskaitei, Margaritai Maceikianec ir visam kolektyvui, prisidėjusiam prie mūsų mergytės atėjimo į šį pasaulį. Medikių malonus ir šiltas bendravimas, profesionalumas bei ypatingai sklandus komandinis darbas padarė didelį įspūdį, kuris įsimins ilgam. Didelis ačiū.

Justina

Puslapis 1 iš 126

VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Antakalnio g. 57, LT-10207 Vilnius.
Kodas 302692454. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. s. LT867044060007990186 AB SEB banke, b. k. 70440, PVM mokėtojo kodas LT100006560213.
Tel. (8 5) 234 44 87, faks. (8 5) 234 69 66, el. paštas info@vmkl.lt

Korespondenciją siųsti Antakalnio g. 124, Vilnius 10200  spam.qk6v3ykv1y@vmkl.lt