Noriu padėkoti gerb. gydytojai Janinai Markūnienei už skubią ir profesionalią pagalbą mamai, ją ištikus insultui. Greitos gydytojos pagalbos dėka mama skubiai buvo nugabenta į ligoninę, kur jai suteikta pagalba, užkertant kelią fatališkoms pasekmėms.

Pagarbiai Eglė

 

Nuoširdi padėka tikram profesionalui savo srities daktarui Artūrui Marcinkevičiui. Ačiū už nuostabiai atliktą operaciją, konsultacijos kokybę, supratingumą!

Andrejus

 

Noriu padėkoti gydytojui Egidijui Jakiūnui, gydytojai Aurelijai, akušerei Gitanai bei tos nakties budėjusiems darbuotojams, kurie padėjo ateiti į pasaulį nuostabioms mergytėms, visam 1-o gimdymo skyriaus personalui už pagalbą po gimdymo ir Intensyvios priežiūros skyriui, kuris rūpinosi mūsų mažylėmis. Visa mūsų šeima taria Jums AČIŪ!!!

Pagarbiai Karolina

 

Nuoširdžiai dėkoju  gydytojai akušerei ginekologei Alicijai Miklaševičienei ir akušerei Dovilei Kulikauskaitei už tai, kad padėjo mano mažylei dukrytei ateiti į šį pasaulį. Puikiai savo darbą išmanančios gydytojos, tikrai mokančios ir žinančios, ką ir kada pasakyti, kaip padėti kartais tikrai pasimetusioms gimdyvėms, tokioms, kaip aš, pirmakartėms. Jokio pykčio, jokių blogų emocijų, tik taktiški nurodymai ir bendravimas tokiu svarbiu momentu. Labai labai ačiū Jums ir visam ligoninės personalui.

Ramunė

 

Nuoširdžiai norėčiau padėkoti gerb. gyd. Andriui Karpavičiui ir jo budinčiai komandai už profesionalumą, pagarbą, dėmesį, rūpestį pacientui prieš ir po operacijos.
Dar kartą nuoširdus AČIŪ.
Ačiū, kad JŪS esate.

Pagarbiai
Aleksander Mikhalesku

 

 

Esu sužavėtas Jūsų vadovaujamos ligoninės personalu: gydančiais gydytojais, slaugytojomis bei visu aptarnaujančiu personalu, kurie dirbdami komandoje padėjo pamiršti tuo metu iškilusius negalavimus, įkvėpė naujų jėgų kovoti su gyvenimo išbandymais. Nuoširdžiai dėkoju Vidaus ligų diagnostikos skyriaus vedėjai A. Jaskelevičienei, gydytojoms J. Dailidienei bei I. Jakštienei už profesionalų gydymą ir pagarbą pacientui. Dar kartą nuoširdus AČIŪ!

Pagarbiai Algimantas Petkevičius

 

Labai dėkoju gydytojai Kristinai Stanslovaitytei. Labai atidi, nuoširdi, rūpestinga.

Eliza

 

Nuoširdžiai noriu padėkoti 1-ojo gimdymo skyriaus vedėjui Egidijui Jakiūnui bei akušerei Rimai Šakalienei už gimdymą "su šypseną". Jūsų profesionalumas bei palaikymas leido dukrytei lengvai ir sklandžiai ateiti į šį pasaulį.

Pagarbiai Lolita

 

Puslapis 1 iš 101

VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Antakalnio g. 57, LT-10207 Vilnius.
Kodas 302692454. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. s. LT867044060007990186 AB SEB banke, b. k. 70440, PVM mokėtojo kodas LT100006560213.
Tel. (8 5) 234 45 19, faks. (8 5) 234 69 66, el. paštas info@vmkl.lt