2018-10-15 Dienos chirurgijos centre man buvo atlikta venų varikozės operacija. DIDELIS AČIŪ gydytojui A. Virbaliui ir visam dirbusiam/budėjusiam personalui, kadangi viskas buvo atlikta profesionaliai, kompetetingai su begaliniu žmoniskumu ir pagarba pacientui! Pagarba ir dėkingumas specialistams!!!

Pagarbiai Sigitas

 

Esame nepaprastai dėkingi gydytojai Viktorijai Navickienei ir akušerei Ritai Vaidžiūnaitei, kad karštą liepos mėnesio dieną padėjo į pasaulį ateiti mūsų mergaitei! Šių specialisčių dėka gimdymas pasirodė ne toks jau ir baisus dalykas! Ačiū už rūpestį, priežiūrą ir pakeltą nuotaiką man ir mano vyrui! Ačiū, kad savo darbą dirbate su meile ir žmonės gali džiaugtis pakliuvę į Jūsų rankas!

Pagarbiai Greta Augustinavičienė

 

Esu be galo dėkinga gydytojai Vilmai Motiejūnienei už atsakingą priežiūrą tiek gimdymo metu, tiek po jo. Gydytoja labai maloni, profesionali ir bendradarbiaujanti. Ačiū ačiū ačiū. Taip pat noriu padėkoti gimdymą priėmusiai akušerei Dovilei Kulikauskaitei. Ji nereali. Labai šilta, įsiklausanti, padedanti. Ačiū jums abiems ir visai ligoninei už puikią priežiūrą ir nuoširdų rūpestį.

Pagarbiai Greta

 

Norime su vyru padėkoti visam 2-am Gimdymo skyriui ir Naujagimių skyriui. Negalvojome, kad gali būti tokie gydytojai, sesutės, visas personalas. Visą savaitę rūpinosi tiek manimi, tiek vaikeliu. Per tą savaitę mes ten nepamatėme nei vieno nelaimingo darbuotojo, visi buvo palankiai nusiteikę, jautėmės saugūs. Kitų gydymo įstaigų darbuotojai turėtų atvykti ir mokytis iš jų kaip mylėti savo darbą. Norėjau tiesiog apkabinti tuos žmones, kai mačiau kaip jie dirba savo darbą. Dabar tikiu, kad ne viskas prarasta, jei Lietuva turi tokių gydymo įstaigų kaip Antakalnio ligoninė ir tokius gydytojus bei personalą. Noriu padėkoti visiems ir kiekvienam atskirai. Ačiū daktarei Loretai Plevokienei už vidinę ramybę, šypseną ir profesionalumą.

Pagarbiai Teklė

Miela Gydytoja iš didžiosios raidės Violeta Drejeriene,

esu be galo dėkinga visiems Antakalnio ligoninės gydytojams už viską, ką darote dėl manęs, dėl mano vaikų. Kaip ir visai neseniai – rugpjūčio pabaigoje gimus dukrai, taip ir prieš aštuonis metus, kai gimė mano trečiasis sūnus, jūs buvote tie žmonės, kurie visuomet šalia, visuomet pasirengę padėti, patarti, pagydyti savo švelnia šypsena.

Mano vaikų Gydytoja Violeta Drejeriene, Jūs esate man Gydytoja iš didžiosios raidės, visų medikų pavyzdys. Aš įsiklausau į kiekvieną jūsų patarimą kaip į mamos. Pamenu, kai prieš maždaug vienuolika metų aš su savo pirmagimiu Karoliu užsiregistravome pas jus. Jam tuomet buvo 12 metų. Pamenu, kai po metų atėjau su Kristijonu ant rankų, o Narimantą dar po dvejų jūs operacinėje pati paėmėte ant rankų. Ir dabar su dvidešimt trejus metus laukta dukryte aš vėl su jumis, o Jūs su manimi. Dėkoju Jums už jūsų rūpestį, nuoširdų patarimą, gerą žodį ir meilę, kuria jūs dalinatės su manimi.

Noriu tarti nuoširdų „ačiū“ ir savo Gydytojui Ričardui Daunoravičiui. Jūsų dėka prieš aštuonis metus mano sūnus Narimantas išvydo pasaulį laiku, o aš buvau tokia rami, kad po operacijos jaučiausi kaip ant sparnų ir greitai galėjau pati sūpuoti savo mažylį. Pamenu, kai šių metų pradžioje Jūs pasveikinote mane su ketvirtuoju nėštumu ir iki pat dukrytės Eleonoros gimimo mane apgaubėte rūpesčiu, dėmesiu, atidumu ir kiekvienąkart apsilankius vis švelniai patvirtindavote „Ieva, tikrai dukra!” Jūs neįsivaizduojate, kiek daug man tai reiškia! Dėkoju Jums, kad visada esate šalia, kad galiu jaustis rami dėl savo sveikatos ir gyventi pilnavertį gyvenimą dėka Jūsų rūpestingumo ir patarimų.

Ačiū labai visiems 2-ojo gimdymo skyriaus ir Naujagimių skyriaus gydytojams ir akušerėms, kurių didžiuliu dėmesiu ir rūpesčiu aš ir mano vaikai buvome apgaubti visą laiką, kol gulėjome ligoninėje. Kaip šiemet, taip ir prieš aštuonis metus. Gaila, nepamenu visų vardų ir pavardžių, bet noriu atskirai padėkoti gydytojai ir akušerei, budėjusioms naktį, kai man netikėtai prasidėjo sąrėmiai ir teko mane skubiai operuoti, akušerei, kuri taip pat naktį kantriai aiškino ir rodė mano vyrui, kaip reikia prausti dukrytę, akušerei, kuri ligoninėje didelėje kriauklėje išmaudė Eleonorą ir davė daug gerų patarimų apie naujagimio priežiūrą. Ačiū visiems ir kiekvienam atskirai, Jūs visi verti Gydytojo iš didžiosios raidės vardo!

Su meile, Ieva Girčytė (keturių vaikų mama)

 

Šiandien sulaukiau labai didelės ir profesionalios pagalbos. Nuoširdžiai dėkoju priėmime budėjusių gydytojų komandai: gyd. urologui Arūnui Jaškevičiui, gyd. Astai Pukinskienei, gyd. Agnei Butkevičiūtei bei gyd. ginekologui Tomui Lūžai. Buvo suteikta operatyvi pagalba. Visi gydytojai dirbo labai profesionaliai, bendravo maloniai, buvo neskubant išklausyta visa informacija ir aiškiai suteikta informacija apie būklę. Padaryti ne tik tyrimai, bet ir identifikuota pagrindinė problema, kam reikėjo tikrai daug įsiklausymo ir profesionalumo. Ypač dėkoju gydytojai terapeutei Astai Butkevičiūtei, kuri savo profesionalia diagnoze suteikė daug vilties, nes iki šiol kiti gydytojai nebuvo atkreipę dėmesio į tikrai rimtą sveikatos būklės aspektą.

Atskira padėka ir kitiems darbuotojams, ypač slaugytojai Jadvygai Ogonovskai, kuri net tokioje vietoje sugeba savo pozityvumu ir šiltu rūpesčiu pakelti pacientams nuotaiką. Nuostabu, kai profesionalumas dera su žmogiškumu. Tokie ir turėtų būti TIKRI GYDYTOJAI. Viso ko geriausio Jums!

Pagarbiai Justina Žilinskaitė

Linkėjimai ir sveikinimai, Gerbiamieji, Jums, Vilniaus Miesto Klinikinei ligoninei, su  Šv. Mykolo švente ir Mykolo vardo dienos proga, ypač Gerbiamajam Gydytojui, Kardiologijos skyriaus vedėjui Dr. MYKOLUI Biliukui, gydant pacientą Joną Birlingą, gim.1946-09-25, ir kitus šeimos narius,
Visų vardu Sveikinimai!

Pagarbiai Jonas Birlingas

 

Puslapis 1 iš 95

VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė. Antakalnio g. 57, Vilnius