Neįgaliesiems

Labai noriu padėkot daktarui Valentinui Bartašiūnui. Vasario 1 dieną man buvo pašalinta tulžies pūslė, operavo Bartašiūnas. Reiškiu nuoširdžią padėką už atsidavimą savo darbui. Didelis JUMS AČIŪ.

Pagarbiai Natalija Tomaševičiene.

 

Iš visos širdies noriu padėkoti Nefrologinio skyriaus gydytojoms - skyriaus vedėjai Elitai Gruodytei, mano gydytojai Palmirai Labašauskienei, gyd. Sigitai Bagdonienei, med. personalo slaugytojams už ištrauktą iš mirties nagų (Sepsis sukeltas Streptococcus pyogenes, dešinės pusės pneumonija) ir gerą, paslaugų gydymą.

Ačiū Jums, stiprybės ir sveikatos

 

 

Pagarbiai žurnalistas Aleksandras Juozapaitis

 

 

 

Norėčiau pasidalinti geru pavydžiu ir pagirti VšĮ Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Kardiologijos skyriuje dirbančius asmenis: Kardiologijos skyriaus vedėją Liną Grigonienę, gydytoją Oną Vardauskienę, kardiologę Ramunę Radzevičienę, med. seserį Marytę Aleksandravičienę ir Teresą Želudovą už puikų darbą ir rūpestį mano tečiu. Ligonis buvo atvežtas į ligoninę su visiškai nusilpusia imunine sistema, 39 laipsnių temperatūra, o atlikus tyrimus, paaiškėjo, kad pastarieji yra labai prasti. Ligonis nevaikščiojo, buvo sutrikęs širdies ritmas, vargino nuolatinis silpnumas bei aukšta temperatūra kėlė nuolatinį nuovargį. Jūsų puikaus ir kvalifikuoto personalo dėka, ligonis pagijo. Jūsų įstaigoje dirbantys gydytojai ir pagalbinis personalas ne tik kad atliko savo darbą puikiai, tačiau visgi buvo atlikta kiek daugiau, nei formalus savo pareigų vykdymas. Noriu pabrėžti, kad tiek skyriaus vedėja, tiek gydytoja nuolat nuoširdžiai rūpinosi ligoniu, rūpinosi ir skyrė tinkamą gydymą, suteikė reikalingą informaciją, maloniai bendravo, nors darbų krūvis šių asmenų yra tikrai nemažas, tačiau niekada to ligoniui neparodė, o pagalbinio personalo dėka ligonis jautėsi lyg namie. Susidūrus su sunkumais vaikštant, Teresa Želudova suteikdavo reikiamas priemones, lengvinančias ligoniui gyvenimą, nuolat rūpinosi ir klausdavo, ar nieko netrūksta, esant poreikiui, galėdavo padaryti ir arbatą, nors greičiausiai pagal pareigybės aprašymą šiam asmeniui tai nepriklauso. Atitinkamai ir Marytė Aleksandravičienė užtikrino, kad ligonis turėtų visas reikiamas tinkamas sąlygas, taip pat nors asmeniui nepriklauso, domėjosi ligoniu ir teikė nuoširdžią pagalbą, rūpinosi, ir stengdavosi palengvinti ligonio būklę, jei jam kažko trūkdavo.

Džiugu matyti, kad tokiose svarbiose mums įstaigose dirba žmonės, kuriems svarbi kitų sveikata ir jų gerovė, todėl prašyčiau tiesioginių vadovų paskatinti šiuos asmenis, mažų mažiausiai asmeniškai pagirti kiekvieną iš jų, kadangi tokių asmenų dėka vienareikšmiškai kyla įstaigos reputacija ir tokių žmonių dėka kyla pasitikėjimas medicinos sistema.

 

Pagarbiai Gintarė Savickytė

 

Nuoširdžiai dėkojame gydytojui Dainiui Jankauskui bei tuo metu dirbusiam personalui, akušerei už priežiūrą, šiltus žodžius, palaikymą atvykus į gimdymo namus, bei viso neštumo priežiūrą ir gimdymo priėmimą. Taip pat dėkojame 2-o Gimdymo skyriaus vedėjui Ričardui Daunoravičiui su komanda, akušerei Gitanai ir prižiūrinčiam personalui, visom slaugytojom. Dėkojame Jums visiems už rūpestį ir linkime sėkmės!

Anastasija ir Andrius Kėriai

 

Nuoširdžiai dėkoju Kraujagyslių chirurgei Jurgitai Adomavičiūtei už profesionalią pagalbą, nuoširdų bendravimą, patarimus ir padrąsinimus. Dėkoju Jums ir visam Kraujagyslių chirurgijos skyriaus kolektyvui už paslaugumą, jautrumą ir dėmesingumą.

Vladislavas Gasparavičius

 

Nuoširdžiai dėkoju Jums visiems už profesionalumą, dėmesingumą ir nuoširdų rūpestį.

 

 

Vladislavas Gasparavičius

Labai norėčiau padėkoti gydytojui Algirdui Dambravai ir slaugytojai Renatai už be galo malonų, draugišką, labai žmogišką bendravimą, gerą nuotaiką, pagarbų požiūrį į pacientą, jaukią atmosferą priėmimo metu.

Būkite laimingi!

 

Pagarbiai Jonas Rimka

 

 

Didžiai gerbiamas Direktoriau,

mano vyras rašytojas Alfonsas Bieliauskas mirė. Labai sunku išgyventi netektį. Kita vertus, stiprybės teikia prisiminimai apie nuoširdžią ir atkaklią gydytojų ir slaugytojų kovą dėl mano vyro gyvybės.

Paskutines savaites, kai mano vyras jau kovojo su sunkiai pakeliama liga apgailestaudamas, kad Lietuvoje neįteisinta eutanazija, ir dėl čia pat atsirandančio instinktyvaus noro gyventi, kai liko tik laukimas, mes buvome Jūsų vadovaujamos ligoninės Abdominalinės chirurgijos gydytojų ir slaugytojų profesionalioje ir jautrioje priežiūroje.

Esu labai dėkinga šio skyriaus specialistams už jų nuoširdumą, didelę atjautą, supratimą ir pagarbų požiūrį į kiekvieną ligonį. Akivaizdu, kad skyriaus vedėjo Jono Činčiko įdiegta profesinė skyriaus komandos bendravimo etika ypač padeda ligoniui ir jį slaugantiems artimiesiems, nes ligoniui suteikia viltį pasveikti,  neprarasti žmogiškojo orumo, o artimiesiems išsaugoti ramybę. Tai nusipelno didžiulės padėkos ir pagarbos.

Nuoširdžiausią padėkos žodį tariu Jums, suteikusiems profesionalią pagalbą sunkiausią gyvenimo valandą.

 

Su didele pagarba Jums ir Jūsų darbui Marija Bieliauskienė