Praėjusią savaitę ligoninės pašto dėžutę pasiekė vokas su laikraščiu "Švenčionių kraštas" ir trumpu laiškučiu:

"Gerb. Direktoriau, 2020 m. lapkričio mėn. pabaigoje dėl viruso teko gydytis ir pasveikti Jūsų ligoninėje. Atkreipiau dėmesį į darnų ir kokybišką ligoninės medikų darbą ir negalėjau tuo nepasidalinti su regiono skaitytojais. Dėkingas, jog redaktorius A. Jakštas nepabijojo paskelbti šiek tiek kitokią nuomonę apie pasaulį ištikusią bėdą.

Viliuosi, kad šis straipsnis galbūt sudomins ir Jūsų ligoninės medikus. Pagarbiai Z. Duksa."

Ačiū Jums, gerb. Zenonai, ačiū redaktoriui sakome visų, Jūsų taip gražiai aprašomų "NASA" darbuotojų vardu!

Būkite visi sveiki!

PADĖKA 

Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos chirurgijos skyriui už pagalbą, rūpestį.  Iš visos širdies dėkoju vedėjui Gediminui Mečėjui ir jo komandai už jų atsidavimą darbui, tinkamą gydymą, patikimumą.  Ačiū už atliktą operaciją, palaikymą. Jūsų darbas yra neįkainojimas.
Ačiū, kad esate ir padedate žmonėms !

Pagarbiai Danuta

Labai dėkoju visiems COVID-19 padalinio darbuotojams, kurie taip nuoširdžiai ir besąlygiškai rūpinosi mano mamyte, ji labai dėkinga už jūsų tokį atsakingą rūpinimąsi ja ir jos sveikata. Stiprybės Jums!

Pagarbiai Milda

Tikrai nesitikėjau tokio rūpinimosi ir priežiūros. Labai didelis AČIŪ visam personalui !!!

Pagarbiai Vaiga

Esu medikė, gulėjusi Jūsų ligoninės covidiniame (urologijos) skyriuje. Savo buvimu ligoninėje keletą savaičių man ir teko išjausti tą
sunkų medikų darbą, todėl rašau Jums, norėdama padėkoti ir pasidalintipačiais šilčiausiais atsiliepimais apie Jūsų personalą, dirbantį labai sunkų darbą Covid-19 pandemijos metu.
Noriu padėkoti Gydytojai E. Zabulionienei, kuri apdovanota tikrai išskirtinai šiltu, nuoširdžiu bendravimu, profesionaliu žodžiu ligoniui, išaiškinančiu apie naują ligą, esamą sveikatos būklę ir tolesnį ligos gydymą.
DIDELIS AČIŪ ŠIAI NUOSTABIAI GYDYTOJAI !
Ačiū ir visai bendrosios praktikos slaugytojų komandai - Rimai, dviems Irenoms, dviems Ritoms, Anai, Gimai, Teresai, Virginijai, Justinai, dviems Dijanoms, Anastasijai už nuoširdumą, atjautą, švelnų bendravimą ir šypsenas, kurias buvo galima matyti net per veidus dengiančias kaukes. Bendrosios praktikos slaugytojai Rimai esu labai dėkinga už profesiškai asmeninius pokalbius, kaip pokalbius mediko su mediku.
Dėkoju ir slaugytojų padėjėjoms Viotetai, Jolantai, dviems Liucijoms, Teresai, Elizavetai, Marjanai, Danutei - už rūpestingumą, jautrius paguodžiančius žodžius.
Ačiū ir už ligoninės skanų maistą, kurį su didžiule meile ir nuotaika dalino Jūsų NUOSTABI DARBUOTOJA RENATA .
Noriu palinkėt, kad šių Medikų užsidegimas darbe niekada neišblėstų, o Juos visus lydėtų ne tik didelė sėkmė ir sveikata, bet ir ligoninės administracijos įvertinimas.
AČIŪ JUMS LABAI !


SU DIDELE PAGARBA - pasveikusi pacientė - VIOLETA NORKŪNIENĖ

Labai norėčiau padėkoti šeimos gydytojai S. Sadauskienei  už profesionalumą ir gydymą, už atsakingumą ir dėmesį, už rūpestį ir kantrybę. Tai daktarė, kuri nuoširdžiai nori padėti savo pacientams ir išgydyti juos.
Taip pat norėčiau padėkoti bendrosios praktikos slaugytojai M. Sys už rūpestingą ir profesionalią pagalbą pacientams.
Norėčiau palinkėti Jums sveikatos, sėkmės, kantrybės!

Pagarbiai Natalia Avdeevene.

Norim padėkoti akušerei Jurgitai Daniūnienei ir gydytojui Egidijui Jakiūnui už priimtą gimdymą, bei viso 1-ojo gimdymo skyriaus personalui už profesionalumą, suteiktas žinias ir pagalbą.

Pagarbiai Aurelija

Labai norėčiau padėkoti gydytojai D. Misevičienei, Neurologijos skyriaus personalui ir jame dirbantiems savanoriams. AČIŪ už profesionalią medicinos pagalbą ir gydymą, už atsakingumą ir dėmesį, už rūpestį ir kantrybę, už malonų bendravimą su pacientais.
AČIŪ už Jūsų nelengvą darbą!
Nuoširdžiai norėčiau palinkėti Jums sveikatos, stiprybės, kantrybės! 


Pagarbiai Natalia Avdeevene.

Puslapis 1 iš 124

VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Antakalnio g. 57, LT-10207 Vilnius.
Kodas 302692454. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. s. LT867044060007990186 AB SEB banke, b. k. 70440, PVM mokėtojo kodas LT100006560213.
Tel. (8 5) 234 44 87, faks. (8 5) 234 69 66, el. paštas info@vmkl.lt

Korespondenciją siųsti Antakalnio g. 124, Vilnius 10200  spam.qk6v3ykv1y@vmkl.lt