2023.05.19 - pasirašytas bendradarbiavimo sutarties papildymas su Švenčionių rajono sveikatos centru

Šiandien - gegužės 19 -ąją pasirašytas bendradarbiavimo sutarties papildymas su Švenčionių rajono sveikatos centru dėl pacientams teikiamos skubios chirurginės pagalbos, dienos chirurgijos, planinės chirurgijos paslaugų vykdymo

 

Šiandien Vilniaus miesto klinikinės ligoninės direktorė dr. Aušra Bilotienė Motiejūnienė ir Švenčionių rajono sveikatos centro vadovė Edita Urbanienė, siekiant užtikrinti asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą Švenčionių rajono savivaldybės gyventojams, pasirašė sutarties papildymą dėl pacientams teikiamos skubios chirurginės pagalbos, dienos chirurgijos, planinės chirurgijos paslaugų vykdymo.

Pasak Vilniaus miesto klinikinės ligoninės direktorės dr. A.Bilotienės Motiejūnienės,  įstaigos Chirurgijos ir kraujagyslių chirurgijos klinikoje dirba profesionalūs, inovatyvūs bei patyrę specialistai: „Dienos chirurgijos, Abdominalinės chirurgijos, Kraujagyslių chirurgijos, Urologijos, Invazinės radiologijos ir endoprotezavimo skyriuose pacientai priimami iš visos Lietuvos.  Įstaigoje naujausiomis technologijomis. atliekamos skubios ir planinės chirurginės intervencijos. Inovatyvūs gydymo būdai Dienos chirurgijos skyriuose suteikia galimybę atlikti chirurgines paslaugas, naudojant šiuolaikines technologijas ir neatitraukiant žmogaus nuo jam įprasto gyvenimo ritmo ir socialinės aplinkos“.

Chirurgijos ir kraujagyslių chirurgijos klinikos vedėjas dr Audrius Gradauskas pasakoja: „ Mūsų klinikoje atliekamos skubios pilvo chirurginės operacijos, o taip pat  planinės -   pilvo,  proktologinės,  urologinės, kraujagyslių  operacijos. Kirkšnies ir visos eilės kitų lokalizacijų išvaržų operacijos atliekamos laparaskopiniu būdu. Abdominalinėje chirurgijoje, urologijoje atliekamos operacijos -  endoskopinės (viršutinio ir apatinio virškinamojo trakto dalių), laparoskopinės ir kitos minimaliai invazyvios gydymo metodikos vis dažniau nurodomos ne tik kaip pasirinkimo priemonė, bet ir kaip gydymo standartas. Urologai atlieka visas šiuo metu taikomas akmenligės gydymui taikomas operacijas ir procedūras ir didžiąją dalį onkologinių operacijų.  Kraujagyslių chirurgijos skyriuje daromos visos šiuo metu pasaulyje atliekamos kraujagyslių operacijos. Čia atliekama daugiausia pilvinės aortos ir jos šakų, galūnių kraujagyslių rekonstrukcinių operacijų. Invazinės radiologijos ir endoprotezavimo skyriuje atliekamos tiek diagnostinės, tiek gydomosios kraujagyslių procedūros“.

Susitikime dalyvavęs Švenčionių rajono savivaldybės mero patarėjas dr. Kęstutis Štaras kalbėjo: “Bendradarbiavimas mums atveria galimybes užtikrinti kokybišką paslaugų teikimą Švenčionių miesto ir rajono gyventojams. Organizuosime pavežėjimo paslaugą  pacientams bei koordinuotai vykdysime veiklą, kad kuo daugiau mūsų rajono gyventojų gautų savalaikes ir kokybiškas medicinos paslaugas Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje“.

„Šiandienos susitarimas praplės bendradarbiavimą tarp VšĮ Vilniaus miesto klinikinės ligoninės ir Švenčionių rajono sveikatos centro, ir, esant poreikiui, mūsų įstaigoje Švenčionių rajono gyventojai gaus tinkamą skubią ir planinę pagalbą“, baigiantis susitikimui, sakė dr. A.Bilotienė Motiejūnienė.

 

 

VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Antakalnio g. 57, LT-10207 Vilnius.
Kodas 302692454. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. s. LT867044060007990186 AB SEB banke, b. k. 70440, PVM mokėtojo kodas LT100006560213.
Tel. (8 5) 234 44 87, faks. (8 5) 234 69 66, el. paštas info@vmkl.lt

 spam.qk6v3ykv1y@vmkl.lt